Wielkie grillowanie przy Schronisku na Hali Lipowskiej i kawa o wschodzie słońca!

 

Pozostało nieco ponad tydzień do imprezy, więc czas najwyższy rozpocząć zapisy.

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie i ograniczone możliwości, musimy zredukować liczbę uczestników do 500 osób. Jest to też związane z bezpieczeństwem nas wszystkich!

Poniżej zamieszczamy ankietę do oznaczenia opcji, jakie Was interesują podczas imprezy.

  • Nocleg – biwaczek we własnym namiocie (10 zł/osoba, płatne na miejscu)
  • Słuchawki na Silent Disco – niestety mamy ograniczoną liczbę słuchawek – 270 szt. (10zł za wypożyczenie + 50 zł kaucja - zwrotna po oddaniu słuchawek/płatne na miejscu)
  • Burger – musimy wiedzieć ile wywieźć wołowinki do góry. Cena 15 zł
  • Opcjonalnie, Wild Root zrobił okazjonalne koszulki Summer Camp i kubeczki emaliowane. Będą dostępne ostatnim tygodniu przed imprezą (Możliwy odbiór podczas imprezy, płatność przez Dotpay)

Po kliknięciu "Loguję się do imprezy", każdy otrzymuje swój unikalny numer. Będzie on potrzebny do zarejestrowania się w biurze organizacyjnym i odebrania bloczków na wybrane opcje.

Podobnie jak w roku ubiegłym program imprezy jest bardzo luźny. To każdy z nas jest organizatorem i pomysłodawcą tego co się wydarzy. My tylko chcemy Wam dać odpowiednie narzędzia. ;)

Dlatego też - akceptując uczestnictwo w imprezie oświadczamy:

Niniejszym oświadczam, że jestem współpomysłodawcą imprezy Get Out Log On | Summer Camp. Nie pełnię jednak funkcji organizatora. Biorę w nim udział na własną odpowiedzialność i zobowiązuje się do przestrzegania regulaminu schroniska.

 

Do zobaczenia na górze!

Inicjator imprezy: marka Wild Root & turystyczno.pl

Dołączyło już #588 Użytkowników

Zarezerwowano 280 z 280 wolnych miejsc na disco.

Hej, dołącz do nas

Zaloguj się aby dołączyć do nas.