33 powody, żeby odwiedzić Islandię

Zapraszamy Was na niesamowitą podróż po Islandii. Raju dla podróżników i fotografów. Będziecie zachwyceni, jak zobaczycie jak tam jest!

Ludzie są niesamowici!

Człowiek, to niesamowita istota! Każdy z nas ma przygodę we krwi, potrzeba tylko odpowiedniego bodźca, żeby ją wydobyć.

Najciekawsze festiwale świata

Maniacy festiwali - to Wasz moment. Doskonale wiemy, że macie nadal ochotę na szaleństwa tego lata, przygotowaliśmy więc dla Was coś wyjątkowego – zestawienie najciekawszych festiwali z całego świata.

Nepalscy łowcy miodu okiem fotografa Andrew Newey

Gdzieś w centralnym Nepalu, wysoko na pogórzu Himalajów, zbieracze Gurung, kilka razy do roku ryzykują życiem, podczas zbioru miodu od największej pszczoły na świecie.

Noc życzeń / Perseidy.

Czy macie coś w planach w nocy z 12 na 13 sierpnia? Jeżeli nie, czeka was nie lada spektakl - maksimum roju Perseidów. Będzie można zaobserwować od 80 do 100 „spadających gwiazd” w ciągu godziny.

David Lane i nocna tęcza

Nie od dziś wiadomo że obiektyw zdolnego fotografa uchwyci i zapamięta chwile ulotne dla oka. David Lane - fotograf mieszkający na wielkich równinach Kansas zabiera nas dziś do Parku Yellowstone na pokaz nocnej tęczy. Artysta zachęca gorąco: wybierz się poza obszar świateł wielkich miast i spójrz prosto w oczy ciemności a być może zobaczysz coś co na zawsze odmieni Twoje życie...

Autostopem przez Turcję

Nasz znajomy Jacek Kwapiński, podróżuje aktualnie autostopem do Iranu. W tym momencie jest w Turcji i pragnie podzielić się z Wami swoimi doświadczeniami z wschodniego zakątka tego kraju.

Maroko dla turystów – o czym warto pamiętać?

Królestwo Maroka, jest wyjątkowym miejscem do wypoczynku – bardzo często wybieranym także przez Polaków spragnionych relaksu w egzotycznym, ciepłym kraju.

Kelly Lund i jego niesamowita podróż ze swoim psem

Fotograficzna historia podróży Kelliego Lunda i jego psa Lokiego.

Koniem przez Kirgistan w 6 tygodni

Zahariz, podróżnik i filmowiec z Malezji, podróżował przez ostatnie 6 tygodni samotnie przez Kirgistan. Trasę, jaką sobie wytyczył, przebiegała przez dzikie góry Tienszan oraz region Naryn. Za transport, posłużyły mu 2 górskie konie, zakupione u lokalnego gospodarza.

W wieku 18 lat rzucił studia i udał się w podróż dookoła świata

Christian Lindgr znudzony studiowaniem, rzucił wszystko w wieku 18 lat i rozpoczął swoją wielką wyprawę do okoła świata. Aktualnie ma 27 lat i do tej pory odwiedził 97 krajów, od Nigerii w Afryce, po Północną Koreę w Azji.

 

Strona 1 z 1 stron.