Bieżące informacje o zmianach w portalu.

Wycieczki

Witajcie, wprowadziliśmy zmiany w tworzeniu wycieczek. Od dzisiaj wycieczki składają się z miejsc zamieszczonych w turystyczno.pl oraz punktów dodawanych ręcnie. W widoku edycji wycieczki nad mapą należy aktywować "tryb ręcznego dodawania punktów", następnie po kliknięciu w mapę zostanie utworzony znacznik nowego miejsca. 

Chcemy dać Wam możliwość tworzenia tras wycieczek zarówno w oparciu o miejsca zamieszczone w naszych bazach obiektów jak i tych wskazanych przez Was.

Nowa strona główna

Opracowaliśmy nowy wygląd strony głównej turystyczno.pl. Zmieniliśmy rozmieszczenie modułów. Mamy nadzieję, że ta wersja jest bardziej czytelna dla Was. Z lewej strony znajduje się teraz tablica z nowościami.

Galerie

Dodaliśmy galerie naszym użytkownikom, wraz z wyszukiwarką zdjęć i albumów. Teraz każdy z Was może stworzyć własny album i dzielić się zdjęciami z innymi. Galeria pozwala na oznaczanie miejsca wykonania fotografii oraz daje możliwość użytkownikom oceniania efektów Twojej pracy.

Logowanie i rejestracja przez facebook

Dodaliśmy logowanie i rejestrację na naszym portalu przez Wasze profile Facebook. Prosimy o testy i opinie, oraz zgłaszanie ewentualnych błędów.

Zmiany w galerii.

Nadciąga czas wielkich zmian w turystyczno. Na pierwszym planie galerie. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami co dla Was przygotowaliśmy w tej aktualizacji.

Zmiany w kreatorze wycieczek

Miło nam poinformować, że po kilkutygodniowych pracach z kodem wprowadziliśmy wiele zmian w dotychczasowym panelu.

Zmiany w profilach

Bardzo nam miło ogłosić, że właśnie zakończyliśmy pierwszy etap modyfikacji Turystyczno.pl. Teraz będzie jeszcze bardziej społecznościowo! Zachęcamy do personalizowania swoich profili i testowania nowych opcji 

Zmiany turystyczno - Blogi

Mamy przyjemność przedstawić zmianami w portalu nad którymi intensywnie pracowaliśmy przez ostatnie miesiące. Kliknij i zobacz listę nowych i udoskonalonych funkcji. 

Strona 1 z 1 stron.