Zpoznaj się z najciekawszymi imprezami cyklicznymi (i nie tylko) w całych Beskidach. Mnóstwo muzyki, sportu, zabawy dla starszych i młodszych ... odrobina kultury i rozrywki dla kazdego :)

Kalendarz na Styczeń - tapeta

Serdecznie zapraszamy do pobrania Styczniowej tapety na pulpit :)

Uroki Podbeskidzia

Podbeskidzie, Beskid Zachodni, stare województwo Bielskie... wiele określeń dla niegdyś obszaru przemysłowego Bielska Białej – dziś to przede wszystkim malowniczy region turystyczny osadzony nad rzeką Białą, w otoczeniu gór Beskidu Śląskiego

Zaćmienie Słońca z Turystyczno.pl

Już niedługo, bo 20 marca, nad Polską będzie widoczne częściowe zaćmienie Słońca.

Pogańskie harce - czyli Gody Żywieckie

Co roku, na przełomie stycznia i lutego na terenie Żywiecczyzny, ma miejsce jedna z bardziej interesujących imprez karnawałowych. To nasycone symboliką widowisko jest ewenementem na skalę światową, niestety ciągle mało znane większej publice naszego kraju.

A może tak w Beskidy?

Nieważne gdzie, ważne z kim! Turystyczno.pl zachęca wszystkich do wspólnych podróży. Połącz się i poszukaj kompanów do swoich wycieczek, bądź dołącz do już istniejących. :)

Tydzień Kultury Beskidzkiej

W niedzielę dobiegł końca 52. Tydzień Kultury Beskidzkiej (TKB) – największy w Polsce i jeden z największych na świecie festiwali folklorystycznych.

Strona 1 z 1 stron.