Za nami pierwsza edycja Get Out & Log On - burger i kawa. Na Hali Lipowskiej zebrali się pasjonaci podróżowania, którzy od sobotniego południa mieli okazję uczestniczyć w przygotowanych przez nas aktywnościach. Wydarzenie odbywało się w luźnej formie:każdy mógł wziąć udział w wybranych przez siebie zajęciach oraz spróbować wyjątkowych burgerów. Zaplanowaliśmy dla naszych uczestników: zajęcia fitness, krav maga, slacklines, siatkówkę.

Tomasz Kret poprowadził dla nas wykłady na temat fotografii, a cały wieczór upłynął pod znakiem podróży. Agnieszka zabrała nas do Gruzji, Waldek do Azerbejdżanu, Karolina- Gwatemali. Klimatu do opowieści dodawały licznie palące się ogniska. Nie zabrakło także konkursu z nagrodami ufundowanymi przez firmę Viking.

 

Po zakończeniu tej części rozpoczęła się ta mniej oficjalna;) Nad głowami niebo pełne gwiazd, w głośnikach taneczna muzyka. Szczególne gratulacje dla tych najwytrwalszych, którzy prosto z parkietu ruszyli na Rysiankę. Tam zorganizowaliśmy wielkie parzenie kawy o wschodzie słońca.

Dziękujemy Wam za tak liczne przybycie i wspaniałą zabawę! Mamy nadzieję, że spotkamy się w tym gronie jeszcze nie jeden raz! Wielkie słowa uznania należą się również naszym podróżnikom (Agnieszce, Waldkowi i Karolinie), Markowi od Krav Magi, Tomkowi, Gosi za poprowadzenie zajęć dla Was bezinteresownie.

Dziękujemy także naszym patrnerom: Hali Lipowskiej za świetną współpracę przy organizacji, Firmie Viking (nagrody i organizacja), Restauracji Orchidea (ciacha do kawy), Burger Wooz (burgery), Firmie Meindl (nagrody).

Pragniemy również podziękować naszym najbliższym i przyjaciołom którzy wsparli nas przed imprezą oraz w trakcie, są niesamowici!

Ruszamy z produkcją filmu z imprezy, śledźcie nasz portal. Jeżeli macie zdjęcia którymi chcecie się z nami podzielić – dodajcie je w portalowych galeriach.

Zdjęcia: Tomasz Kret , MMaciejowski