Informacje producenta:

Propozycja dla bardzo wymagających - kurtka wyprawowa z wysoko skrojonym kapturem, regulowanym ściągaczem mankietów (rzep), odblaskowymi logami, kieszeniami wewnętrznymi, silikonowym nadrukiem dla podkreślenia sportowego charakteru.

Funkcjonalna, sportowa kurtka to niezbędnik w szafie osób aktywnych. Parametry oddychalności i wodoodporności dostosowane do przeznaczenia odzieży, sprawiają, że spisze się ona w pogodę i niepogodę. Design, dostępna gama kolorystyczna dedykowane są dla osób, które sport stawiają na pierwszym miejscu, jak również tych, którzy podchodzą do niego bardziej rekreacyjnie.

Nasze spostrzeżenia

Poszukiwaliśmy kurtki na jesień oraz zimę, nasz wybór padł na Haruto. Kurtki zostały przygotowane z naszymi logotypami turystyczno.pl, przez co nabrały dodatkowego charakteru. Testowaliśmy je przez ponad dwa miesiące podczas wycieczek w Beskidy. Nasze odczucia są bardzo pozytywne. Poczynając od samego wyglądu, poprzez komfort oraz wytrzymałość produkt nas usatysfakcjonował. Poniżej przedstawiamy nasze wnioski :

1. Haruto to kurtka która nadaje się zarówno na jesień jak i zimę.

2. Przy niskich temperaturach podczas wędrówki (testowaliśmy -20C) kurtka + polar doskonale izoluje ciało przed chłodem – nie odczuliśmy dyskomfortu.

3. Testowaliśmy kurtkę podczas orkanu Aleksandra, gdzie doskonale zabezpieczyła nas przed silnym wiatrem.

4. Haruto nie jest kurtką typowo zimową – podczas kręcenia wschodów słońca, gdzie przez kilka godzin stoimy narażeni no chłód, pod kurtkę wrzucamy polar bądź sweter puchowy i jest to zestaw wystarczający.

5. Wysokie zapięcie pod szyją zapewnia komfort podczas wietrznej pogody.

6. Dobra oddychalność sprawia, iż produkt odprowadza większość potu na zewnątrz. Podczas podróży jesteśmy „obładowani” sprzętem co sprzyja przegrzewaniu się.

7. Jakość wykonania kurtki jest bardzo dobra. Materiał nie przeciera się, jest odporny na uszkodzenia mechaniczne.

8. Zamki w kurtce są zabezpieczone przed przepuszczaniem zarówno wilgoci jak i wiatru.

9. Wykonanie logotypów również na plus, odblaskowe i dobrej jakości.

Podsumowując jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupionego sprzętu i możemy polecić go wszystkim szukającym dobrej kurtki jesienno-zimowej.