Dodaliśmy logowanie i rejestrację na naszym portalu przez Wasze profile Facebook. Prosimy o testy i opinie, oraz zgłaszanie ewentualnych błędów.

Rejestracja - po kliknięciu w przycisk połączenia z Facebook zostaniemy poproszeni o zaakceptowanie pobrania informacji przez turystyczno.pl. Nasz portal pobiera jedynie dane personalne podane przez Was w Waszym profilu i w żaden sposób nie korzysta z tablicy aktywności. Po wymianie informacji zostaje utworzone konto gdzie loginem staje się początek Waszego email (początek@reszta.pl) oraz następuje automatyczne logowanie do profilu. Przy następnym logowaniu możemy połaczyś się znów za pomocą Facebook, lub w sposób standardowy – jednak w nim musimy użyć opcji zmiany hasła w celu ustawienia.

Logowanie - po kliknięciu w przycisk połączenia z Facebook zostaniemy poproszeni o zaakceptowanie pobrania informacji przez turystyczno.pl. Nasz portal pobiera jedynie dane personalne podane przez Was w Waszym profilu i w żaden sposób nie korzysta z tablicy aktywności.