Karolina

Pochodzi z gatunku homo sapiens carolinus. Człowiek zakręcony pozytywnie, podróżny. świetnie czuje się w każdej formie środowiska naturalnego - kajaki, nurkowanie, bieganie. W planie podbijanie przestworzy. Absolutnie uwielbia góry, chętnie podróżuje. Na mapie świata zahaczyła o około 41 kraje. Obecnie ulubione miejsce na mapie świata: Gwatemala i Drakensberg, RPA. Stałe miejsce zamieszkania: chwilowo brak. Poza podróżami interesuje się psychologią biznesu i trenerstwem. Z sekretnych, prywatnych informacji : czekoholiczka.

Birma - początek

Tak naprawdę, ten wyjazd zaczął być planowany od decyzji o terminie, a dopiero później urodził się kierunek. Myślałam raczej o powrocie na lewą część mapy świata, a wyszła zupełnie przeciwna – taki zonk.

Treking z Kalaw do Inle Lake - Birma

Targ mijany na trasie treku z Kalaw do Inle Lake. Ten trek zdecydowanie polecam, ale tylko z odpowiednia trasą. Zanim pójdziecie, zorientujcie się którędy prowadzi trasa.

Wytrzęsione myśli, czyli słów kilka o trzęsieniu ziemi w Nepalu. Cz.1

Trzęsienie ziemi w Nepalu. Słów kilka naocznego świadka tego kataklizmu.

Wytrzęsione myśli, czyli słów kilka o trzęsieniu ziemi w Nepalu. Cz. 2

To nieprawda, że w Nepalu wszystko się zawaliło. Najbardziej kolejny raz zawiodła moralność reporterów, którzy we współczesnym świecie potrafią prawie wejść na noszach z uratowanym człowiekiem, by tylko trzasnąć dobry szot (...)

Pomagamy Futi po trzęsieniu ziemi w Nepalu

"Gdy byłam na treku w Nepalu, poznałam dziewczynę o imieniu Futi.. Pracowała w jednym ze schronisk. Kilka dni później zastało nas trzęsienie ziemi. Futi nic się nie stało, jednak jej życie znacznie się zmieniło".

Strona 1 z 1 stron.